Kaluž pred vstupom

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Obrovská kaluž na u. Ivana Krásku v Modranke. Vstup do športového areálu.

17. máj 2018

Kristína Jankovičová

Neviem ci si dobre pamatam ale taka kaluz tam byva uz od mojho detstva ked poprsi
01. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa informácie od správcu areálu realizáciu odvodnenia plochy zabezpečia vo vlastnej réžii. O riešení podnetu budeme ďalej informovať.

Mestský úrad Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania