Obhoretý smetiak

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

na polovicu zhorety zapachajuci smetiak na Sladovnickej ulici

22. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odvezenie nádoby sme už minulý týždeň urgovali u spravovateľskej spoločnosti. Momentálne im už prišla úhrada od majiteľa prevádzky, ktorý nádobu využíval. Nádoba bude stiahnutá a vymenená v nasledujúcich dňoch.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania