Silné osvetlenie Tesco

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Adriana 24. mája 2018

Dobry den, osvetlenie na zadnom dvore Tesco je prilis silne a namierene na byty v Arborii. Svetlo je prilis silne a je neprijemne hlavne samozrejme vecer. vobec nesluzi na osvetlenie dvora - nato je otocene na iny smer a do vysky. Ziadala som riaditelku Tesco aby svetlo odstranili, stlmili alebo natocili iba do svojho zadneho dvora, avsak bez odozvy aj napriek prislubu, od ktoreho prebehol uz viac ako pol rok. Svetlo svieti kazdy den od skorych poobednych hodin do rana. Rada by som sa obratila na mesto, aby situaciu vyriesilo. Predmetne svetlo je silne halogenove svetlo umiestnene na brane.
Dakujem

04. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s týmto podnetom sme sa obrátili na vedenie obchodného domu Tesco, kde sme dnes získali túto odpoveď:
"Svetlo pri vstupnej bráne sme ešte pred pol rokom, ihneď po prijatí sťažnosti, otočili tak, aby neosvetľovalo obytnú zónu. Po prijatí ďalšieho podnetu sme skontrolovali svetlo pri výstupnej bráne. Svetlo sme naklopili tak, aby zabezpečilo osvetlenie dvora, avšak neoslňovalo susedné domy. Pevne veríme, že uvedené opatrenia už budú dostatočné."
Podľa týchto informácií je podnet v súčasnosti vyriešený.

Mestský úrad v Trnave
05. december 2018

Adriana

Dobry den,

situacia dodnes nie je riesena, stav je stale taky isty, byty mame osvietene celu noc silnym halogenovym svetlom zo zadneho dvora Tesco.
Prosim o vyzvanie vedenia, aby svetlo skutocne natocili len na svoj dvor - smerujuc do dvora aj vyskovo - natocit svetlo dolu, popripade stlmit osvetlenie.

Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania