Nepokosená tráva na ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
František Prillinger 25. mája 2018

Tento rok este ani raz nepokosená trava na v okoli školského ihriska na Limbovej ulici.

31. máj 2018

Matúš G

Vybavené.
12. august 2018

Matúš G

Prázdniny v plnom prúde a ihrisko nebolo od mája pokosené. Pritom ho má na starosti od mesta suk. škola Besst, ktorá si neplní svoje povinnosti. Na sucho sa nedá vyhovárať. Tiež doporučujem odstránenie bodliakov, je ich tam dosť.
21. august 2018

Matúš G

Znova pokosené.
04. máj 2019

Matúš G

Este tento rok nekosené.
07. september 2021

Matúš G

Stale pretrvavajuci problem s kosenim. To treba stale upozornovat na to a vyzivat Besst aby to pokosil?
14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Matúš, v súčasnosti v zadnej časti tohto detského spádového ihriska prebieha rekonštrukcia. Prístupová brána, ktorou kosačky majú prístup do areálu sa nachádza na vytvorenom stavenisku a tak nie je cez ňu možné zabezpečiť vstup a vykonať kosbu. Škola Best hľadá riešenia, aby zabezpečila v tomto areáli kosbu čo najskôr. Ďakujeme za pochopenie

Mesto Trnava
06. jún 2022

Silvia

Dobry den, asi pred dvoma tyzdnami sa kosilo celd sidlisko Lincianska. Na iste casti sa asi zabudlo a burina je uz tak vysoka, ze male deti v nej nie je vidiet. Pozrite fotku, auto ani nevidno
Skuste tu niekoho poslat pokosit.
Dakujem, Bejdova

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania