Skládka konárov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zaslal: kolombo, 29. mája 2018

Staré konáre treba konečne odstrániť!To je taký problém?Táto skládka je pri predajni Jednota.

11. júl 2018

kolombo

Tie staré konáre nikto neodvezie???
07. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zadali spolupracujúcej firme, konkrétne odvoz konárov a povinnosť pokosiť aj túto plochu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.