Prepadnutý chodník na Vajanského

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Andrej, 08. júna 2018

Dobry den, chcem nahlasit havarijny stav noveho chodnika. Zasypanie hydroizolacie bolo spravene narychlo, pod tenkou vrstvou hliny je viacero takychto dier(myslim aj vacsich)kto bude niest zodpovednost ked sa to na inom mieste takto pod niekym prepadne?

11. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento chodník nerealizovalo mesto, ale vlastníci, resp. spoločenstvo alebo správca bytového domu. Podnet sme dnes boli pozrieť a zistili sme, že už je táto závada odstránená.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.