Skládka stavebného odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lepšia Modranka 10. júna 2018

Dobrý deň,
v Modranke na parcele E 1994/2 sa nachádza vedľa cesty skládka stavebného odpadu z novopostavenej haly.
Podnet nadväzuje na podnet z minulého roku ( https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/44781/skladka-stavebneho-odpadu) -vtedy bola skládka na pozemku stavby, teraz je u cesty na mestskom pozemku.

23. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme boli osobne preveriť. Tak sme zistili, že stavebný odpad je z parcely už odstránený, ako dokladá aj zverejnená fotodokumentácia.

Odbor stavebný a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania