Priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Henrieta 11. júna 2018

Nevyznaceny prechod pre chodcov. Už len fakt ze zberné suroviny na Koniarekovej ulici s murovaný plotom bránia rozhladu hlavne deťom ešte aj bezohľadný vodiči že tam nie je prechod komplikujú každodenné chodenie do školy. Celková bezpečnosť pre deti na tomto úseku je nebezpečná. Či už od ulice Spartakovská alebo V. Clementisa. Deti tu kazdodenne bojujú ako sa dostať na druhú stranu cesty.

13. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priechod bude vyznačený v 35. kalendárnom týždni 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
02. marec 2019

Adrián Mních

opäť vydratý priechod pre chodcov
13. jún 2019

Henrieta Palenikova Sladeckova

Ulica Sasinkova-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Dobrý deň. Po roku vám opäť píšem ohľadom priechodu pre chodcov, ktorý doposiaľ nebol namaľovaný! A chýba už aj dopravné značenie priechodu pre chodcov, značka je zhodena pri plote zberných surovín. Prakticky priechod už neexistuje, takže ak tam príde k nešťastiu kto bude zodpovedný?!
17. december 2019

Adrián Mních

Priechod nie je stále natretý, je takmer neviditeľný a vodiči ho neevidujú alebo zámerne neakceptujú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania