Dlhodobo neostrihané stromy a neupravená zeleň

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ivan 12. júna 2018

Dlhodobo je zanedbávané strihanie stromov,úprava zelene a trávnikov na ulici B.Smetanu/Prednádražie, pri parku/, kde z jednej strany sú stromy, ktoré majú haluze až po zem a z druhej strany neostrihané kríky. Pri vychádzaní od činžiakov je na ulicu veľmi zlá viditeľnosť a je len otázkou času, kedy tam príde k dopravnej nehode. Na jednej strane sa snaží mesto vysádzať novú zeleň, čo je chvályhodné, no zároveň by sa nemalo zabúdať na pravidelnú úpravu už vysadenej zelene.

13. jún 2018

Zdenko

Obdobna situácia je aj na sídlisku Podjavorinská.Mám pocit že na údržbu zelene sa v celom meste tento rok zvysoka kašle.
13. jún 2018

Jana Lucká

pred časom písal primátor, že nestíhajú
13. jún 2018

Zdenko

Hmm.Skúsim nezaplatit mestu dane.A poviem že som nestihol.
14. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme zadali spolupracujúcej firme, aby v lokalite vykonala orez stromov v čo najkratšom termíne.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
28. december 2018

Pavol28

Pekný večer prajem. Prikladám info. o stave riešenia problému orezu zelene.Zelen bola zjavne odrezana ako dokladujú priložené foto. Navrhujem podnet uzavrieť. Dakujem
30. jún 2020

Simona

Ulica Bedřicha Smetanu-strom-neorezaný

Stromy pri výjazde z bočných uličiek bránia v rozhľade na hlavnú cestu. Tento problém sa neustále opakuje.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania