Nekosené plochy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
kolombo 14. júna 2018

Tu sa pri ceste nekosilo vôbec.Je to od čerpacej stanici Slovnaft.Druhá strana je krásne pokosená a cesta pri UCM je v škaredom stave.Neviem koho je to pozemok či mestský alebo UCM.Treba to dať do poriadku.

14. jún 2018

kolombo

Chcel som napísať,že nie cesta je v škaredom stave,ale zeleň pri ceste.
09. júl 2018

kolombo

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania