Stojisko smetných kontajnerov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jozef Hacher 21. júna 2018

Takto vyzerá stojisko smetiakov na ul. Kornela Mahra 6-8 po odchode pracovníkov zodpovedných za čistotu verejných priestorov. Zarážajúce je to, že takto to zostáva už vyše mesiaca. Pri tel
efonickom nahlásení na fy. ASA sa nič nezmenilo.
Dúfame že takéto nahlásenie zmení náš pohľad z okna a hlavne natrvalo,aby sme nemuseli dávať podnet každé 2 týždene.

22. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme poslali spolupracujúcej firme. Upozorňujeme však občanov, že čistenie stojísk od veľkorozmerného odpadu stojí mesto, a teda ich ako daňových poplatníkov nemalé peniaze, ktoré sú čerpané z rozpočtu kvôli takýmto nezodpovedným občanom. Za čistotu a poriadok na stojisku sú v prvom rade zodpovední občania a nie zberová spoločnosť, takýto objemný odpad patrí do zberného dvora, kde ho môžu/majú občania bezplatne odovzdať. Bližšie informácie sa občania dozvedia na stránke mesta trnava.sk, konkrétne v linku http://www.trnava.sk/sk/zivotna-situacia/kam-s-odpadom.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
22. jún 2018

Dominika

Nadrozmerných odpad patrí do zberného dvora. Oslovte s odpratanim toho, kto to tam uložil...
23. jún 2018

Filip

casiopea: ako prosim ta zistis kto to tam odhodil? U nas na Kubinu to riesime cely rok, ale mesto to len odprace a riesit problem odmieta. Hadzu to sem cezpolny z dedin, ale aj domaci. Riesenie mesta je volat policiu, ale ako ju mam volat, ked nikoho nevidim ako to tam vyklada?

Ohradit stojisko, zvysena kontrola od MsP, podzemne kontajnery(?), kamera, informacny letak s cenou kolko take odpratanie stoji: co z toho je vhodne riesenie? Nieco robit treba, ja tam bohuzial cely den stat nemozem.

Teraz mame pri stojisku skrinky a ladnicku, ktora stoji do cesty! Minule sme tu mali sklene dvere zo sprchy - jedny rozbite so sklom na ceste.
29. jún 2018

stefan

no jasne, cezpolni obyvatelia dedin nalozia velkorozmerny odpad na vozik a namiesto toho, aby ho odviezli na dedinsky zberny dvor, odvezu ho na Kubinu ku smetiakom:D tento vtip sa ti fakt vydaril...
29. jún 2018

Filip

To je cele co si z prispevku vycital?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania