Výtlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
majo 04. júla 2018

Na začiatku Oblúkovéj ul. (od Bučianskej) je pri kanalizačnom poklope výtlk.

06. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu poruchy zabezpečíme v priebehu mesiaca august 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. august 2018

majo

11. september 2018

majo

Hotovo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania