Nebezpečný a neupravený priechod a cyklochodník

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj 05. júla 2018

Cesta k prechodu je zarastena a zaterasena burinou a inymi vecami. Samotny prechod je v aktualnom stave extremne nebezpecny nakolko divo rastuce stromy na moste v pravej casti fotky kompletne znemoznia vidiet prichadzajuce auta/nakladiaky ci uz z pohladu chodca alebo vodica.

Prechod je casto vyuzivany cyklistami aj chodcami, takze by si zasluzil pozornost.

Prosim o kompletne precistenie od vsetkych rastlin a stromov co tam nemaju co robit.

04. august 2018

Juraj

Update: Porast sa zvacsil.
16. august 2018

Juraj

Stale nevyriesene.
18. august 2018

Daniel

Strelecké centrum / Chovateľská ulica - stromy

Prosím vás zotnite tam tie stromy pri prechode pre chodcov pri Streleckom centre. Autá idúce z Chovateľskej ulice na obchvat nevidia ani značku, ani to či cez prechod niekto ide... Stromy už zasahujú skoro meter do vozovky.
Ďakujem
20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa nášho zistenia tento pozemok nie je mestský a pri jeho riešení je potrebné osloviť vlastníka pozemku, ktorým je Slovenská správa ciest (SSC). Odbor dopravy a komunálnych služieb sa stará iba o mestské pozemky, preto sme sa s podnetom obrátili priamo na zamestnancov SSC, aby dali tento úsek cesty a chodníka do poriadku. O ich odpovedi budeme priebežne informovať, prípadne prosíme o sledovanie podnetu a zverejnenie jeho aktuálneho stavu.

Mestský úrad v Trnave
24. august 2018

Daniel

Tak dňa 24.8. boli stromy presahujúce do cesty odstránené. Výborne, bolo to naozaj už nebezpečné...
28. august 2018

Juraj

Viditelnost sa jemne zlepsila, stromy ale viac menej stale zakryvaju celu zakrutu takze teraz clovek uvidi auto na par sekund pred narazom :)
30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento podnet vyriešila spolupracujúca firma už 24. 8. 2018, ako dokladajú priložené fotografie. Spravovateľská firma na nich upozorňuje na stav pred a po odstránení prerastenej zelene.


Odbor dopravy a komunálnych služieb
04. júl 2019

Juraj

Ulica Chovateľská-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Z cesty nie je vidiet chodcov lebo tomu zabranuju giganticke stromy. Z chodniku nie je vidiet auta prichadzajuce zo zakruty lebo tomu zabranuju giganticke stromy. Auta tu nerespektuju predpisy casto krat preto nastavaju nebezpecne situacie. Fotky kde je strom je zaber z pozicie chodca, fotka z cesty je fotena od znacky STOP ked sa ide zo strelnice.

V minulosti sa to riesilo ich orezanim ktore bolo nedostatocne, prosim o ich kompletne odstranenie z tohoto miesta.
11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme opätovne upozornili Slovenskú správu ciest, o ich odpovedi budeme informovať.

Mestský úrad v Trnave
11. júl 2019

Marian

Ulica Chovateľská-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zle viditeľný prechod pre chodcov a cyklistov. Medializaciou novej oddychovej zóny Štrky, je tento prechod v poslednom čase veľmi využívaný. Často rodičmi s deťmi. Vodiči motorových vozidiel však vôbec netušia, že tam je. Je to v zákrute. Neobnovene vodorovné dopravné značenie, chýba zvislé, zarastené naletovymi drevinami. Keď tam niekto niekoho zrazí tak už bude neskoro!☹️ Ďakujem
12. júl 2019

Micro

Ulica Chovateľská-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Kvôli rozrasteným kríkom je na mieste zlý výhľad pre chodcov a cyklistov na vozidlá prichádzajúce zľava.
31. júl 2019

Juraj

@Mesto Trnava: Dalo by sa to vyriesit skor ako skonci letna sezona?
15. august 2019

Lubo

Ulica Chovateľská-strom-neorezaný

Prechod zo Štrkov popod obchvat na strelecké centrum zarastený výhľad na cestu. Nebezpečné na prechádzanie cez cestu.
27. august 2020

Micro

Aj tento rok to isté...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania