Nelegálna cesta skrz chodník

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení
meno
Juraj 05. júla 2018

Niekto vytvoril cestu, a znicil zelen co tam rastla, zo strku (modry kruzok na fotke) cez chodnik do neprehladnej zakruty. Poprosim o navratenie travnika (ktory tam povodne bol) a doplnenie stlpikov (naznacene cervenou farbou) aby sa tomuto zabranilo.

10. júl 2018

Miroslav Hagara

Na tom štrku trávnik nikdy nebol, prechádzam sa tade už pár rokov, odkedy postavili obchvat, tak tam je štrk a občas burina ako na obrázku okolo, ak tam niekto chodí autom, tak majitelia záhrad, tú nespevnenú cestičku popri trnávke tam mali dávno pred obchvatom.
13. júl 2018

Juraj

Majitelia zahrad maju bezproblemovu cesticku z druheho konca ulice. Tato nespevnena a nelegalna cesticka SKRZ chodnik ustiaca do dost neprehladnej zakruty tu nema co robit.
16. august 2018

Juraj

Stale nevyriesene.
20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa nášho zistenia tento pozemok nie je mestský a pri jeho riešení je potrebné osloviť vlastníka pozemku, ktorým je Slovenská správa ciest (SSC). Odbor dopravy a komunálnych služieb sa stará iba o mestské pozemky, preto sme sa s podnetom obrátili priamo na zamestnancov SSC, aby dali tento úsek cesty a chodníka do poriadku. O ich odpovedi budeme priebežne informovať, prípadne prosíme o sledovanie podnetu a zverejnenie jeho aktuálneho stavu.

Mestský úrad v Trnave
31. júl 2019

Juraj

Aka bola ich odpoved? Myslim ze mali dost casu... :D
31. júl 2019

Miroslav Hagara

Juraj ako som písal, po vytvorení obchvatu to bolo celé vysypané štrkom, denne som sa tade prechádzal, žiadna tráva tam nebola, keď to nevieš tak si tam asi toho času moc nestrávil, to čo tam zo štrku vyrástlo, je len burina a žiadna tráva. Teraz, keď vieš komu ten pozemok patrí (SSC), je fakt trápne pýtať sa na to stále mesta, ktoré nie je majiteľom toho pozemku, mať tak tvoje problémy.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania