Mŕtve holuby

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martin 09. júla 2018

Viacero mrtvych holubov v stanicnom parku (park J. Krala). Dalsie mrtve zvierata (macka, potkany, holuby) v roznych stadiach rozkladu pozdlz parku na ulici B. Smetanu.

10. júl 2018

Adam

Deratizátor namiešal kvalitnú otravu.
10. júl 2018

Filip

Mario z diskusie by ti povedal, ze mas zobrat sacok a hodit to do kosa. Inak ich je tohto roku pozehnane.
Ja som podnet ohladom holuba podaval 1.7. a dodnes sa mi nikto neohlasil, ale holub zmizol. Takze odporucam cakat :-)
10. júl 2018

mario

Presne tak Filip, je to účinnejší spôsob, ako čakať kým to porieši niekto z mesta. Z vlastnej skúsenosti vieš, ako tvoj podnet promptne vyriešili ;)
12. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 11.07.2018 bol prejdený uvedený úsek a boli odstránené 3 uhynuté holuby.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania