Poškodenie plotu pri nepotrebnom kosení zeleného pasu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Jozef 15. júla 2018

Takto pokosili pred domom uz zkultivovanu plochu zeleneho pasu, poskodili murik a neupratali po sebe. Modranka,12.7.

07. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet sme riešili s firmou, ktorá má na starosti kosbu. Firma sa vyjadrila, že kosia iba plochy trávnikov. Na základe fotografie ide o povrch s dlažbou.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
08. august 2018

Jozef

Dobry den, takze este raz.
Na zaklade fotografie sa jedna o zeleny pas spevneny zatravnovackami pred domom, ktory spravuje mesto. Foto som teda posielal aby ste videli nasledky "kosenia" firmou a nie aby ste ma odbili tym ze oni to neboli. Boli! V tom datume kosili celu ulicu. A este raz! Zbytocne, pretoze povrch bol upraveny (pokoseny a zelina vytrhana) len vykasackou otrhali listy na zelenom poraste teraz su tam len uschnute zvysky korenov, poskodili plot a ani to po sebe neodhrabali!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania