Zanedbané detské ihrisko na Bedricha Smetanu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Julia Justova 16. júla 2018

Dobry den prajem. Detske ihrisko je zanedbane, preliezky su pristare, kolotoc, hojdacka a smyklavka su poskodene (opotrebovanie a odstiepenie dreva na sedacich castiach, prasknuta smyklavka). Okolie sochy, ktora sa nachadza na ihrisku, byva casto plne skla (predpokladam ze od flias nejakych mladeznikov, ktory tam travia cas v nocnych hodimach). Myslim si ze toto ihrisko by si zasluzilo rekonstrukciu, nakolko ho denne navstevuje velmi vela deti kvoli vynikajucej lokalite a perfektnemu chladku pocas letnych horucav vdaka stromom. Dakujeme..

23. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
firme, ktorá sa stará o údržbu a opravy detských ihrísk na území mesta Trnavy, sme zaslali požiadavku na nevyhnutné opravy na tomto ihrisku. Momentálne vykonajú len tie opravy, ktoré sú nevyhnutné z hľadiska bezpečnosti.
V rozpočte na rok 2018 nie sú finančné prostriedky na obsiahlejšiu rekonštrukciu, avšak toto ihrisko zaradíme do zoznamu komplexnejších opráv v budúcom roku.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
24. júl 2018

Miroslava

Detské ihrisko v dezolatnom stave na ulici B.Smetanu

Prasknutá šmykľavka, kde sa môžu deti zraniť, kolotoč so starými doskami, exkrementy v okolí ihriska. Ideálne by bolo obnoviť detské ihrisko a oplotiť ho, aby sa zabránilo prístupu psov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania