Zrušenie detského ihriska

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Milan 19. júla 2018

Zdravim,
kam zmizlo detske ihrisko, ktore bolo este donedavna medzi barakmi na Clementisovej/Tekela? Dufam ze sa nezrusilo...

20. júl 2018

Matúš G

Zrušilo sa, aby tam mohlo vyrásť nové.
22. júl 2018

Lukáš

Preco na cajkovskeho zrusili basketbalove ihrisko kam chodili 14-15 rocni chalani hrat futbal alebo basket a robiq rovnake ihrisko ake je o 10 metrov dalej pozdlz celej trate? Kam maju nast rocni hravat futbal? Tomu aafaltu nic nebolo... Nik ho sice neudrziaval ale aj tak malo svoj vyznam..
23. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na detskom ihrisku na Ulici Teodora Tekela sa odstránením starých hracích prvkov začali rekonštrukčné práce v rámci obnovy vybraných detských ihrísk na území mesta. Budú tu inštalované nové hracie prvky pre deti predškolského veku – miniveža s tunelom, lezecká veža, kolotoč, závesná výkyvná hojdačka s dvomi sedadlami a skupinová hojdačka „hniezdo“. Na ihrisku budú doplnené aj štyri parkové lavičky a jeden odpadkový kôš. Podobne budú obnovené alebo doplnené aj detské ihriská v mestskej časti Trnava – stred – Guliver v Promenáde a na Vajanského ulici č. 22, Trnava – západ – na Mozartovej ulici (Čajkovského) oproti predajni COOP Jednota, Trnava – sever – Na hlinách č. 24 až 26 a Trnava – juh – herný areál pri Mama klube Limbová.
Bližšie informácie nájdete aj v aktualite na stránke mesta v linku: http://www.trnava.sk/sk/aktualita/mesto-do-augusta-odovzda-trnavskym-detom-pat-zrekonstruovanych-ihrisk-a-jedno-celkom-nove

Odbor územného rozvoja a koncepcií

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania