U-22 Women's Softball European Championship

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Nespokojny Obcan 30. júla 2018

Dakujem mestu Trnava za povolenie tejto akcie ktora porusuje prijatelne hodnoty hluku. V mojom byte som nameral pocas tejto akcie hluk na urovni 80-90dB. Tato akcia trva od rana do vecera. Ja chodim na nocne a cely tyzden som spal asi 5hod. Teda asi 1hod. za den. Snad sa dievcata dobre zabavili a vyburili. Este raz dakujem. Super akcia pre uzku skupinu ludi.

30. júl 2018

Nespokojny Obcan

V sobotu sa tam hulakalo min. do 1:00.
30. júl 2018

kolombo

Keď ste mali pocit,že vami uvedená akcia prekračuje povolené hodnoty,tak ste mali volať regionálny úrad verejného zdravotníctva.
30. júl 2018

Nespokojny Obcan

Kolombo to dobre viem. Nebudem predsa rusit detom akciu. Len nechcem aby sa to uz opakovalo. Staci ze tam ich trener huka cez weekend.
30. júl 2018

kolombo

Na jednej strane píšete že nechcete rušiť deťom akciu a na druhej strane im to chcete nabudúce zakázať...Podľa mňa im to ani mesto nemôže zakázať.Oni musia splniť akurát oznamovaciu povinnosť.
30. júl 2018

Nespokojny Obcan

Nechcem nic rusit ani zakazovat. Hluk primarne pochadzal z hudby, bubnu,siren a trupiek. Stacilo aby si organizator uvedomil ze tu byvaju ludia ktori maju pravo na oddych a upravil hlasitost popripade zakazal hlucne nastroje na akcii a samozrejme dodrzal nocny klud. Mozno ani jeden alebo dva dni by nebol problem ale ked je clovek ohucany z prace a pride domov si odpocinut a vyspat sa no doma ma 6dni po sebe ako na stadione...
30. júl 2018

Nespokojny Obcan

https://streamable.com/38utk Od rana do vecera, 6dni. Nahravane v byte.
31. júl 2018

Nespokojny Obcan

Tolko nesuhlasu - Dakujem. Nabuduce budem riesit podla zakona a rovno zavolam regionálny úrad verejného zdravotníctva.
07. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
organizátor tohto podujatia podal na mesto oznamovaciu povinnosť o konaní podujatia. Odbor vzdelávania, športu a kultúry MsÚ v Trnave toto verejné športové podujatie pod evidenčným číslom Š182/18 zobral na vedomie s upozornením na skutočnosť, že ak bude podujatie presahovať až do času rušenia nočného pokoja, je potrebné žiadať o udelenie výnimky z rušenia nočného pokoja. Na základe žiadosti organizátora bola udelená výnimka z rušenia nočného pokoja na termín 28. 7. 2018 od 22.00 do 02.00 hod.

Odbor vzdelávania, športu a kultúry
08. august 2018

Nespokojny Obcan

Dakujem mestu za skvele miesto pre toto sportovisko. Sobota ci nedela na klud mozem zabudnut. Od rana zapas a hucanie az do vecera. A samozrejme ze trener musi hucat na plne hrdlo. A este aj povolenie na rusenie nocneho kludu po celotyzdnovej akcii. Na meste dakto aj berie ohlad na obyvatelov okolia alebo sa tam len supuju stemple na kazdy papier co pride pod nos... hanba Vam

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania