Nekvalitne osadená dlažba pri podzemných kontajnerov

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Peter Hudec 30. júla 2018

Dlažobné kocky boli zle osadené,ako vidno aj na fotkách postupne sa dlažba prepadáva a je krivá...Nové smetné koše na Clementisa 19 boli zle nasadené do zeme,pod celym obvodom košov je niekolkocentimetrová medzera kde stále sa schováva vela hlodavcov. V okolí tých košov je stále velký výskyt potkanov čo sposobuju aj tieto zle nasadené kontajnery...

31. júl 2018

Ondrej Koso

Unas tie potkany zmizli az po 2 mesiacoch kym sa presunuli inde alebo pokapali od hladu. Teraz tam sem tam prebehne nejaky ten potkan predtym ich tam boli desiatky.
31. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili firmu, ktorá budovala kontajnerové miesta, aby svoju prácu opravili.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
31. júl 2018

Peter Hudec

tie potkany nechcu zmiznut,neustale idu pod kose,blizko je budova pod nou idu, , dalej sa schovavaju pod dlazbu,a neporiadok ktory tam je..pod auta. Dufam ze pokapu casom
07. august 2018

Anton

Na Slovensku sa proste všetko musí robiť minimálne na 2 krát....
Najprv spravia, prinajlepšom opravia 1krát, prinajhoršom viac...
31. august 2018

Anna

Medzi kontajnermi a dlažbou sú po neodbornom osadení medzery, v ktorých sa skrývajú potkany, vychádzajú aj zo smetiakov, takže celý význam výmeny kontajnerov sa týmto neodborným osadením podzemných kontajnerov stráca.....
02. september 2018

Peter Hudec

Dlazbu osadili a zas sa prepadáva. Co sa s tym konecne bude robit?
14. september 2018

Peter Farský

Nekvalitne nasadené kontajnery a dlažba

Kedy sa konečne opraví zle urobená dlažba pri nových kontajneroch? Cele okolie po nasadení kontajnerov sa prepadá,kontajnery su zle nasadene v zemi, je tam neustále výskyt potkanov,ktore rozhryzavaju vnutorne koše. Má zhotovitel vobec snahu toto riesit?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania