Rušiva hudba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Majo 10. augusta 2018

Na novovytvorenom namesti osadenie toho co je na obrazku. To mohlo len blázna napadnut dat pred hradby daco take.... Tie zvuky sa odrazaju od hradieb smerom k barakom cipo kazde ked sa tam niektonzastavi a mysli si ze ako dobre si zahra. Rusi a leze to na nervy vsetkym obyvatelom sudliska Hlnoka Tehelna Bučianska a Špačinska. A duplovane ked ide ožrala mladež z diskoteky ci zabavy a zacne na tom vyklingavat. Ziadam o odstranenie daneho prednetu/veci... To patri tak do kamenaca ci niekde kde nie su baraky a nikoho to nebude rusit.

10. august 2018

Jana

Ja nebývam úplne pri tom takže z tohto pohľadu to nemôžem posúdiť rusivost tohoto "elementu".. v rukach podgurážených v noci to je možno otrasne ale podľa mna je to skvelý nápad táto vecicka. Robí to peknú atmosféru..
11. august 2018

5ulo

bývam cez križovatku od tohto objektu a môžem povedať, že keď som večer siel spať, tak mi to znelo ako keby nejaký sused púšťal svojmu dieťaťu uspávanku. Až neskôr som sa dozvedel, že to je toto. Pre mňa osobne sú to veľmi jemné zvuky a je jedno, či sú zahrane v melódií alebo náhodne tóny. Ale je to zas čisto subjektívny názor audiofila.
11. august 2018

Majo

Ono je to pekne raz. Ale nie kazdu chvilu dokola. Nie ked sa chce clovek vyspat po praci a nemoze mat ani otvorene okno nakolko sa nejake dieta ci osoba na tom zabava dokolečka. Je jedno ci je to den ci noc....
11. august 2018

Jarus Zatko

myslím že už to lezie na nervy vela ludom ,už viac ako mesiac to tu klingá lezie vám to do sna a budí zo spánku,ten kto to projektoval si neuvedomil že sa tie zvuky odrážaju od hradieb ,suhlasim s s tým že to patrí skôr do kamenáča kde to neobtažuje ludí 24h v kuse
12. august 2018

Jarus Zatko

dalšia noc ktorú som skoro vôbec nespala .každý kto išiel okolo sa musel prejaviť a zabrnkať si,som od 6h hore lebo to stále klinká a nedá sa pritom spať už som dosť unavená ,dúfam že to skoro vyriešite
14. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zvonkohra v tejto lokalite je súkromná investícia v zeleni prislúchajúcej k severovýchodnej veži a priľahlej (práve budovanej) polyfunkčnej budove.
Podľa reakcií, ktoré sme doteraz na túto zvukovú hračku zachytili, silne prevažujú tie pozitívne.
Mesto nemá na riešenie tohto podnetu dosah.

Odbor územného rozvoja a koncepcií
15. august 2018

Milan Gabalec

Táto atrakcia ruší ľudí počas spánku v niekoľkých bytovkach. To sú doslova stovky ľudí. Treba to odstrániť.
15. august 2018

Michal Hulman

Tak som si super zacinkal pred publikom fakt pecka nápad to osadiť konečne sranda :-D
15. august 2018

Michal Hulman

Bolo 17 hodin tak že pohoda motorky čo jazdia na hlbokej a autá ďaleko prehlušovsli cingrlátka .Ja si myslim že by sa malo osadiť ešte tak 3 až 7 kusov aby to prehlušilo vrčanie aut
15. august 2018

Majo

Daj si.to namontovat do obyvacky.... Nech ti to tam vyhrava.... Od osadenia si ludia nemohli nehat otvorene okno vez toho aby im to nerusilo spanok ci den. Odstranit jendoznacne... To sa odraza od hradieb a za tym stojacich murov RD rovno do dvora hlboka tehelna bucianska..... A leze to pekne na nervy.
25. august 2018

Matúš G

Vybavené. Foto: Peter Bročka - fb
https://www.facebook.com/brockatt/posts/2139004096312482
07. september 2018

Micro

14. august 2018:
Podľa reakcií, ktoré sme doteraz na túto zvukovú hračku zachytili, silne prevažujú tie pozitívne.
Mesto nemá na riešenie tohto podnetu dosah....
A predsa má...
05. júl 2020

Marco Heinis

Ulica Hlboká-Zeleň a životné prostredie-iné

nefunkčný vodný prvok pred reštauráciou ELEMENT

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania