Nepokosené a neudržiavené detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
svetoslav monsberger 13. augusta 2018

Nepokosené a zaburinené detské ihrisko na Zelenečskej ulici č.53 v Trnave

14. august 2018

Hana

Hlavne cez prázdniny by mali byť nové ,ale hlavne staré ihriska udržiavané čisté a pokosené, prečo na to nedohliadá správca ihrisk v Trnave ?
15. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dnes sme boli ihrisko osobne skontrolovať. Tráva bola pokosená spolu s ostatnými plochami zelene v rámci kosieb v meste. Trávnik je nízky, vysoké sú buriny, hlavne ďatelina, ktorá po kosbe vyrastie veľmi rýchlo. Takže nie je pravda, že by bolo ihrisko z tohto pohľadu neudržiavané.
Detské ihrisko – nátery jednotlivých prvkov – zaradíme do požiadaviek, ktoré budú realizované v budúcom období.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
15. august 2018

svetoslav monsberger

Aky rozdiel je medzi nepokosenou travou a suvislym nepokosenym porastom buriny?Preco nekosite castejsie?A sim z toho nepochopil kedy to pokosite,za takuto buriny sa davali v minulosti pokuty
20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
povinnosť kosenia trávnika dodávateľskou firmou bola splnená. Avšak burinu, ktorá rastie rýchlejšie ako trávniky, sme ešte zadali vykosiť aktivizačným pracovníkom, ktorí ju už vykosili. Podnet je vyriešený.


Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. august 2018

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania