Nepokosená tráva na Beetovenovej

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Gabriela, 15. augusta 2018

Vedla parkoviska (pred vchodom Beetovenova 4) zostal mestsky pozemok nepokoseny. Prosim Vas o riesenie...

16. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na podnet sme upozornili spolupracujúcu firmu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
20. august 2018

Gabriela

Vdaka za ochotu. Mame tu krajsie prostredie... podnet bol vyrieseny.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.