Poklop na detskom ihrisku na Slávii

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zaslal: Štefan, 15. augusta 2018

Na detskom ihrisku na Slávii je pri plote vedľa budovy UCM nezabezpečený hrdzavý poklop do hlbokej šachty. Nie je vôbec problém ho nadvihnúť alebo posunúť.

16. august 2018

Micro

Ten je tam už roky. Mohli ho vymeniť počas rekonštrukcie ihriska...
30. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklop už bol vymenený za bezpečnejší, podnet je vyriešený.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.