Neoznačená križovatka Topoľová/Jarná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: casiopea, 15. augusta 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Chcem sa spytat, ci je mozne nejakym sposobom oznacit krizovatku Topolova a Jarna v Modranke? Nie je nijako oznacena, takze plati pravidlo pravej ruky pri odbocovani z Jarnej na Topolovu. Nikto ti ale nedodrziava a vsetci po Topolovej letia. To nam tu zacali castejsie jazdit tazke stroje a nakladne auta kvoli vystavbe Stvorlistka. Dalej po lavej strane zavadzia zivy plot. Prosim kompetentnych, aby situaciu zacali riesit skor, ako sa tam nieco stane. Dakujem

30. august 2018

casiopea

Nieco nove ohladom tohto podnetu nemame???
30. august 2018

casiopea

Asi cakame na pru vaznejsiu havariu...., take slovenske...
12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chýbajúce dopravné značenie operatívne osadíme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
21. september 2018

casiopea

Pribudli nam po rokoch znacky podla poziadavky. Dakujeme!!!

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.