Mestká polícia pracuje len cez pracovné dni

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Peter 19. augusta 2018

V sobotu 18.8.2018 rano 08:07 hod som na mestkej policii v Trnave sa snazil nahlasit problem z velkou jamou v parku medzi kinom hviezda a Balakovom. Na moje velke a nesmierne prekvapenie som sa stretol z tak nesmiernou aroganciou a nezaujmom ked som ani nedohovoril a uz mi bolo povedane ze to patri cirkvi, straznik ani nevedel o com hovorim a ked uz som mu znova objasnil situaciu som sa dozvedel ze to v PRACOVNY den zadokumentuju a zjednaju napravu, bez toho aby vedeli kde to asi je. Ludia nevyrusujte mestku policiu oni chcu predsa len byt v praci brat plat prechadzat sa v taktickej veste po meste oni nechcu nic riesit.

20. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po preskúmaní podnetu a vyjadrení sa službukonajúceho policajta si myslíme, že zo strany autora podnetu došlo k nepochopeniu informácií, ktoré mu boli poskytnuté na stálej službe mestskej polície. Oznámenie autora podnetu o prevalenom povrchu na verejnom priestranstve na Paulínskej ulici bolo preverené bezprostredne po jeho odchode, a to na príkaz policajta, ktorý podnet prijal. Z miesta bola vyhotovená fotodokumentácia, ktorá bola spolu s opisom miesta a opisom závady zaslaná e-mailom príslušnému útvaru mesta, ktorého úlohou je zabezpečovať odstraňovanie podobných závad. Pravdepodobne nedošlo k pochopeniu poskytnutej informácie, že kroky smerujúce k odstráneniu závady vykoná mestský úrad najskôr v najbližší pracovný deň, keďže zamestnanci mestského úradu (narozdiel od mestskej polície) nie sú cez víkend prítomní v práci.

Mestská polícia mesta Trnava
20. august 2018

Peter

Je zaujimave, ze pocas akcie na stadione MsP nestiha a pocas jarmoku idu pokuty a papuce ako na beziacom pase. Aj vtedy musia zabezpecovat poriadok v meste a stihaju aj riesit dopravu. Je to taka nasa trnavska zahada.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania