Prasknuté potrubie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zaslal: zuzana, 18. augusta 2018

kusok od schodiska pri spart. skole (cestou od socialnej poist.) smerom k city arene pri strome vyteka zo zeme voda. mozno tam prasklo potrubie. foto som zabudla urobit.

18. august 2018

TOP

To bude skor pokazena zavlaha
21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
spolupracujúcej firme sme zadali skontrolovať funkčnosť závlahy za daňovým úradom a odstrániť prípadnú poruchu.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.