Diera pod cestou

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Na Tehelnej ulici pred vchodom c. 11 sa v asfalte na krajnici pri parkovisku tvorí čierna diera. Treba ju fixnut skôr než pohlti nejakého nestastlivca.

14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu sme zaradili do plánu realizácií na mesiac september.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
09. november 2018

Matúš G

Zabudnuté.
07. máj 2019

5ulo

Diera si stále žije svojím životom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania