Smetisko okolo smetiakov pri Poliklinike Družba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Lina 30. augusta 2018

Smetisko okolo smetiakov pri Poliklinike Družba opäť.Treba to odstrániť a kríky ostrihať, upraviť.

26. september 2018

Lina

Smetisko pri Poliklinike

Smetisko okolo kontajnerov vedľa Polikliniky Družba ( vedľa schodov).Aj to niekto niekedy odstráni?????
22. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený podnet bol už vyriešený, minulý týždeň boli vrecia s odpadom odstránené.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
09. november 2018

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania