Prednádražie: Novovysadené vyschnuté stromy treba nahradiť 7

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zaslal: Roman, 01. septembra 2018

Dobrý deň,

Na prednádraží pri križovatke vnútroblokovej komunikácie a Čajkovského je po oboch stranách Čajkovského jeden vyschnutý strom...spolu dva.

Prosím o náhradenie suchých stromov a adekvátnu starostlivosť.

Ďakujem

Roman

12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
každý strom, ktorý sa zdá byť na prvý pohľad suchý, kontrolujeme bez ohľadu na podnety na Odkaze pre starostu a vždy určíme, či je potrebný výrub, alebo drevina len prečkáva nepriaznivé počasie v bezlistom stave. Suché dreviny postupne odstraňujeme, ale prioritne odstraňujeme tie, ktoré sú potenciálne nebezpečné (hrozí pád a pod.). Obyvateľov prosíme o trpezlivosť pri riešení podnetu, keďže suchých drevín je v meste mnoho.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania