Prednádražie: Novovysadené vyschnuté stromy treba nahradiť 9

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zaslal: Roman, 01. septembra 2018

Dobrý deň,

Na prednádraží pri MŠ Čajkovského je vyschnutý novovysadený strom.

Prosím o náhradenie suchého stromu a adekvátnu starostlivosť.

Ďakujem

Roman

10. september 2018

Zuzka

Skvele ze ste si dal namahu a nahlasil to :) tu sa vysadza sama nahradna vysadba za krasne stare stromy a nasledne sa o tieto stromy nik adekvatne nestara, trava sa kosi nezmyselne, takze v obdobi sucha nema co v okoli mladych stromcekov zachytavat vlahu a servisna sluzba "nestiha" zavlazovat ...a pritom by stacilo pouzit zdravy rozum
12. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
každý strom, ktorý sa zdá byť na prvý pohľad suchý, kontrolujeme bez ohľadu na podnety na Odkaze pre starostu a vždy určíme, či je potrebný výrub, alebo drevina len prečkáva nepriaznivé počasie v bezlistom stave. Suché dreviny postupne odstraňujeme, ale prioritne odstraňujeme tie, ktoré sú potenciálne nebezpečné (hrozí pád a pod.). Obyvateľov prosíme o trpezlivosť pri riešení podnetu, keďže suchých drevín je v meste mnoho.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania