Poškodená informačná tabuľka

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Pavol, 01. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na Bethovenovej ulici v Trnave sa nachádza poškodená informačná tabuľka ktorá je pokreslena atď. Tabuľu je potrebné buď očistiť alebo vymeniť. Ďakujem

24. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
polepy obidvoch informačných tabúľ už boli vymenené. Podnet je vyriešený.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
24. september 2018

Pavol

Ďakujem za opravu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania