Smetisko v priestire schodov medzi domami

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

V okolí schodišťa medzi domami na ul. V. Clementisa a Starohájskou za novinovým stánkom je neporiadok a "zeleň" o ktorú sa nikto nestará. Vlastne celý ten priestor vyzerá byť bez akejkoľvek údržby.

07. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priestor upracú v rámci svojich kapacít aktivizační pracovníci.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
18. jún 2020

Štefan

Tento opakujúci sa problém je opäť aktuálny. Náletová zeleň zasahuje už do samotného schodišťa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania