Nebezpečný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Poklop s nefunkcnym pantom.Riziko zakopnutia a neskor mozno aj prepadnutia dietata do sachty.Treba opravit co najskor.

21. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklopy v tejto lokalite patria vodárňam, ktoré by ich mali aj opraviť. Informáciu im pošleme listom. Oprava/výmena kanalizačného poklopu nie je v zodpovednosti mesta, preto nemáme dosah na čas a spôsob riešenia podnetu a prosíme občanov o trpezlivosť, alebo priamu urgenciu na TAVOS, a. s.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
28. október 2018

Julo

Uvolnene kanalizacne poklopy na detskom ihrisku pri Danovom urad

Dobry den
Uprostred detskeho ihriska za Danovym uradom - vid foto, su uvolnene kanalizacne poklopy. Jeden z nich ide uplne lahko otvorit aj 1 rukou, zvladne to aj dieta. Ale zial pod nim ho caka hlboka kanalizacna jama. Prosim toto vyrieste cim skor, aby sa nestalo nestastie.
Treba tam dat zamky, alebo to prisrobovat.
14. november 2018

Veronika

Poklopy

Dobry den na detskom ihrisku za socialkou na druzbe su 3 nezabezpecene poklopy.
20. február 2019

Matúš G

Poklopy sú opravené a zabezpečené proti otvoreniu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania