Vozenie tovaru do Spojenej školy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zaslal: Anita Halačová, 06. septembra 2018

Dobrý deň, do tejto Spojenej školy na ul Čajkovského 50 vozia tovar (asi pekári) o 3 hod ráno. Každú noc máme pod oknom buchot, naštartovanú dodávku, trieskanie prepraviek a vŕzganie bány, čo budí obyvateľov bytovky priamo nad školou. Zvyšný tovar vozia po 6 hod. ráno, Žiadam o nápravu, nakoľko dovoz pečiva nie je život zachraňujúci výkon, ktorý sa musí realizovať počas nočného kľudu. Vďaka

08. september 2018

Robo

Anita Halačová, ty bývaš asi všade. Prednedávnom ti vadilo zásobovanie v MŠ Okružná. Jednoducho tak to funguje veľa rokov a len kvôli Tebe sa to určite meniť nebude. Tak sa odsťahuj aj z Okružnej aj z Čajkovského..... Ja bývam na Čajkovského hneď pri MŠ a nemám s tým problém ani nikto zo susedov sa nikdy nesťažoval.
08. september 2018

Robo

Anita Halačová, s tou Okružnou som sa zmýlil. Ospravedlňujem sa.
09. september 2018

Anita Halačová

Milý Robo, nikdy som nebývala na Okružnej, A áno susedia sa sťažujú, hoci možno nie oficiálne, asi nabývaš priamo nad technickou časťou školy. A nefunguje to veľa rokov, vždy tovar vozili po 6 ráno.A dúfam, že meniť sa to bude, lebo RUŠIA nočný kľud, :-)
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podľa našich informácií, vedenie školy už oslovilo dodávateľa, aby zmenil čas dovozu na inú hodinu.

Mestský úrad v Trnave
11. september 2018

Anita Halačová

Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania