Výtlky na Koniarekova ulici

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Pavol28 09. septembra 2018

Na Koniarekova ulici pri zdravotnom stredisku sa nachádza veľké a hlboké vymole. Vymole je potrebné opraviť. Cesta sa drobí a rozpadá.

09. september 2018

kolombo

Cestu nevlastní mesto.Treba sa obrátiť na VUC.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania