Poškodená informačná tabuľa

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 12. septembra 2018

Na ulici Jána Bottu sa nachádza poškodená informačná tabuľa názvu ulice. Odporúčam poškodenie informačnej tabule opraviť.

14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
informačná tabuľka je vo výrobe, predpokladaný termín osadenia je najneskôr do konca mesiaca september.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
01. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodená informačná tabuľka bola vymenená, ako dokladá priložená fotografia.





Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania