Nebezpečný poklop na Slávii

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Betónový poklop vyžadujúci opravu/výmenu.

05. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poklop je už opravený, podnet považujeme za vyriešený.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.