Doplnenie retardéru

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Patrik 16. septembra 2018

Dobrý deň , chcel by som upozorniť na problémovú zákrutu , do zákruty chodia autá neprimerane vysokou rýchlosťou a touto cestou chodia deti každý deň do školy a zo školy, pri parkovaní a vyparkovávaní častokrát dochádza k stresovým situáciám a problémom, pretože nieje možné vidieť či za zákrutou ide vozidlo. Bolo by možné prosím umiestniť pred zákrutu retardér ? Ďakujem

09. október 2018

Jakub Hubert

Toto je super nápad
18. jún 2019

Magdaléna Hanečáková

Áno áno určite treba riešiť vzdy mam problém odtiaľ vyparkovat lietajú tam ako blázni, deti tade prechádzajú do školy a to nevravím o nehode susedovi rozbili auto lebo tadiaľ išiel ako magor myslím ze to treba co najrýchlejšie riešiť
02. august 2020

Magdalena

Ulica Limbová-spomaľovač-chýbajúci

V zákrute neskutočne lietajú, bola tu aj nehoda kde to samozrejme nevytocil a rozbil dve odparkovane auta keďže je v blízkosti nákupné centrum a škola ľudia tu prechádzajú častejšie.
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava
03. august 2020

Magdalena

Ďakujem dúfame obyvatelia že už čoskoro
15. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Po vyhodnotení podnetu aj so zástupcami Okresného dopravného inšpektorátu bolo prijaté rozhodnutie o vyprojektovaní a vybudovaní stavebného spomaľovacieho prahu. Toho času prebieha spracovanie projektovej dokumentácie. Po jej odovzdaní prebehne povoľovací proces a následne realizácia.

Odbor dopravy
15. február 2021

Magdalena

Super 👌
20. december 2021

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.