Nadrozmerný odpad

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Zdenko 18. septembra 2018

Na stojisku kontajnerov na Podjavorinskej 7 je nahadzaný nadrozmerný odpad./nábytok/

08. október 2018

Zdenko

V sobotu 06.10.2018 bol odpad odvezený.Ďakujem.
23. október 2018

Tibor

Lebo som to rovno nahlásil na FCC 4.10.......
14. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol už dávnejšie zadaný spolupracujúcej firme a nadrozmerný odpad už upratali.

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania