Orezanie konárov v križovatke

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prosim orezat spodne konare na orechu pri vyjazde zo Schummerovej na Krupsku. Nie je vidiet auta iduce z D. Krupej.

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnetom sa zaoberáme, a keď to bude možné z hľadiska zazmluvnenia spolupracujúcej firmy, podnet vyriešime.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
12. november 2018

Peter

kedy predpokladate zazmluvnenie? Taketo veci by sa mali riesit cim skor, nie o niekolko mesiacov alebo aj vobec.
12. júl 2019

Peter

uz je velmi zle vidiet auta od Krupej! To naozaj nedokaze ktajske mesto odstranit jeden konar?
12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
orezanie dreviny posúdime a vyriešenie podnetu zadáme spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? júl-august 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
08. september 2019

Peter

August je nenavratne zanami, ako s tym stromom?
22. september 2019

Peter

naozaj nechapem, ze za rok nie ste schopni nechat odrezat jeden konar
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedený podnet sme odoslali na vyriešenie spolupracujúcej firme. Predpokladaný termín realizácie sú mesiace september-október 2019.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? september – október 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
11. október 2019

Peter

hotovo, konar je orezany, dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania