Zanedbané bezpečnostné a havarijné predpisy na zimnom štadione

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Martin Ješko 04. októbra 2018

Na mestskom zimnom štadione trénujú deti a organizuju sa pre ne turnaje a zapasy.
Od prevzatia mestom chýba BOZP, požiarny projekt a havarijný plan, kedze sa tam pracuje so smrtelne nebezpečným čpavkom.

04. október 2018

Martin Ješko

prečo sa tu cenzurujú moje podnety!!!!???????????????????????????
04. október 2018

Martin Ješko

ja som napísal toto!!
Na mestskom zimnom stadione trenuju deti a organizuju sa pre ne turnaje a zapasy. Ale od prevzatia mestom chyba BOZP, poziarny projekt a havarijny plan, kedze sa tam pracuje so smrtelne nebezpecnym cpavkom. Osobne je za tento stav zodpovedny poslanec Fuzak. Porusovanie hned niekolkych zakonov a trestna cinnost v priamom prenose.


prečo mi to kamarát pána Bročku maže!!!!!!!!!!!
05. október 2018

TOP

Uz si dal trestne oznamenie ci zas len davas poplasne spravy?
05. október 2018

mario

Pred pár rokmi bola zastaralá technológia chladenia čpavkom nahradená novšou, pri ktorej sa už čpavok ako chladiace médium nepoužíva.
09. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestský zimný štadión prevádzkuje Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava od 1. júla 2018, po ukončení nájomného vzťahu s predchádzajúcim prevádzkovateľom. Všetci zamestnanci absolvovali školenie BOZP bezodkladne po nástupe do zamestnania 2. júla 2018, čo je zdokladované v záznamovej knihe o školeniach BOZP.
Pre objekt štadióna bol odborne spôsobilou osobou pre oblasť CO vypracovaný Plán ochrany zamestnancov a osôb prevzatých do starostlivosti v objekte MsZŠ so všetkými analýzami, úlohami, plánmi (varovania, skrytia, evakuácie, záchranné práce), opatreniami (protiradiačnými, protichemickými, protibiologickými) a grafickými prílohami, ktoré budú v najbližších dňoch umiestnené na výlepových plochách.
V priebehu mesiaca august bola vykonaná periodická kontrola, odborná dielenská prehliadka, servis prenosných a pojazdných hasiacich prístrojov a kontrola hadicových zariadení v celom objekte, všetky sú funkčné a prevádzkyschopné.
Kompletná dokumentácia OPP vrátane Požiarneho evakuačného plánu sa v súčasnosti pripravuje.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava
13. október 2018

Martin Ješko

dakuajem za rýchlu odpoved
čiže mal som pravdu že to nebolo všetko v poriadku a pripravuje sa dokumentácia!
som rád že bude všetko v poriadku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania