Mláka pred Jednotou

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Pred OD Jednota je veľká mláka, ktorá za daždivého počasia znemožňuje prechod po chodníku.

23. september 2013

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. O jeho riešení vás budeme informovať.

Gmitterová, ÚKaM
27. september 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podľa informácií z odboru dopravy a komunálnych služieb bol podnet nahlásený vlastníkovi (Coop Jednote). Chodník bude opravený počas rekonštrukcie celého objektu.

Gmitterová, ÚKaM
27. september 2013

Micro

...ďakujem. To znamená tak o 2 až 3 roky :(
02. október 2013

Jožko

Tako to je silná káva, ako Micro hovorí, 2 ,3 roky, tak by malo dať mesto príkaz to dať opraviť ako tak, kým nebude robena rekonštrukcia, ale to je moc vybavovačiek, pravda
23. október 2013

Krumpla

No, podľa toho, ako obložili rímsu nad chodníkom reklamami, čo vyzerá ako v Rumunsku, to vyzerá, že Jednota svoj objekt tak skoro rekonštruovať neplánuje, aj keď už snáď 10 rokov o tom rozprávajú... Neostáva nič iné, iba sa v centre Krajského mesta nemo prizerať, ako sa ľudia brodia tou mlákou. Ak tade niekto z Vás chodieva, určite vie, že chodník je vyťažený viac než dosť.
12. november 2013

Flego

Keď už dala Jednota takú hlúpu odpoveď, mohli by cez tú barinu hodiť aspoň pár dosiek aby sa dalo prejsť suchou nohou.
13. november 2013

Micro

Dnes ráno začali chodník opravovať :)
13. november 2013

Jožin z Bažin

a ešte by bolo fajn, keby z tých kríkov povedla vyhádzali to bezdomovecké doupě, ten verejný záchod, odkial to riadne páchne, veď to je na hanbu sveta!
14. november 2013

Flego

No a máme po mláčke aj po chodníčku. Vyriešilo sa to samo, pozri príspevok od Micra v diskusii. A chudák bezdomovec na ktorého upozorňuje Jožin prišiel o domček.... :-)
16. november 2013

Flego

Starý chodník je preč, nový sa už dokončuje, vybavené
18. november 2013

Micro

Kladie sa tam dlažba - nový chodník, prosím, uzavrieť.
25. november 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pripájam aktualizáciu podnetu:
Mestská samospráva rozhodla, že na Dolnopotočnej ulici pribudne osemnásť nových parkovacích miest. Súčasťou je aj oprava chodníka, ktorého sa tento podnet týka: http://www.trnava.sk/sk/aktualita/na-dolnopotocnej-pribudne-osemnast-parkovacich-miest-dalsich-osemnast-na-spacinskej

Jana Gmitterová, ÚKaM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania