Neviditeľný priechod na Veternej ul.

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Andrej 25. októbra 2018

Priechod pre chodcov bol vo veľmi zlom stave už na jeseň 2017, doteraz nebolo jeho značenie obnovené, teraz je už neviditeľný.

27. november 2018

Andrej

Nula bodov...
01. marec 2019

Poldo Polakovic

Stav trvá aj 28.02.2019 - vodorovné dopravné značenie priechodu pre chodcov prakticky neexistujúce - pri zvyšujúcej sa doprave v okolí veternej je to vysoko rizikový kolízny bod.
04. júl 2019

Andrej

Začiatok júla - značenie stále nebolo obnovené!
28. júl 2019

Zuzana

Ulica Veterná-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Prosím obnoviť značenie na priechode.
Podnet na tento priechod je tu od októbra 2018 a doteraz nevyrieseny...
19. november 2019

Andrej

Hanba!
11. január 2020

Vlado Blazek

Neviditelny prechod by bolo fajn znova nastriekat.
16. január 2020

Vlado Blazek

Bolo by fajn ho znova namalovat
11. august 2020

Lukáš

Nieje vidieť priechod pre chodcov--označenie na ceste, vodiči si nevšímajú značky ktoré sú pred ním umiestnené.
14. september 2020

Vladimir Ekhardt

Ulica Veterná-priechod pre chodcov-chýbajúci

Stale chybajuci prechod pre chodcov!
16. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy
Kedy? 2020

Mestský úrad v Trnave
18. september 2020

Andrej

Za (ne)riešenie tohto podnetu sa na meste môžte hanbiť, 3 roky nie ste schopní zaobstarať namalovanie pár bielych čiar na cestu...
10. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, mesto sa snaží tento podnet vyriešiť už dlhšiu dobu. Dopravné značenie bolo zadané na opravu už po niekoľkýkrát v tomto roku. Prosíme o trpezlivosť pri riešení.

Odbor dopravy
10. november 2020

Poldo Polakovic

Konečne - neverím!!! buďme radi že sa tam nič nestalo...
11. júl 2021

Andrej

Neviem či sa to natieralo kriedou, ale takýto je stav k 07/2021.
25. júl 2021

Ján

Andrej> asi taká istá "krieda" ako na Spartakovskej
31. júl 2021

Andrej

Z pohladu vodiča prichádzajúceho od OC Arcadia, značka zakrytá stromom, značenie na ceste takmer neviditeľné. Prechod absolútne nevyhovujúci a nebezpečný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.