Betónové oplotenie

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Admin 29. októbra 2018

Opravené betonove oplotenie pri A-mont .Kedy bude tento problém doriešený?

31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stavebný úrad vykoná v danej veci šetrenie, zistí vlastníka pozemku, na ktorom sa nachádza oplotenie, a upozorní ho na poškodenie bariérovej časti.

Odbor stavebný a životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania