Lístie na cyklo/chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zaslal: Lubo, 06. novembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Asi by uz bolo vhodne odpratat, kym do toho nenaprsi. I ranna rosa moze byt zradna na uraz. Vacsina listia nad chodnikom uz opadala, zda sa. Vdaka.

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strojné zametanie tohto cyklochodníka bolo zrealizované 31. 10. 2018, opätovné čistenie sme zadali spolupracujúcej firme.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
07. november 2018

Lubo

Hotovo do 24hod. Vdaka

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.