Jama v ceste

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Jozef 11. novembra 2018

Na Ulici Vladimíra Clementisa, v strede cesty, v osi napojenia cesty z parkoviska pred bytovým domom Vladimíra Clementisa 19, 20, 21 sa už niekoľko týždňov nachádza jama. Na priložených obrázkoch je miesto označené červenou čiarou.

15. november 2018

Marek Opáth

Prepadnuta cesta

Prepadnuta cesta na Clementisovej ulici Druzba oproti kvetinarstvu cca uz pol roka
02. január 2019

Peter Hudec

Neskutocne ze toto nikomu nevadi zo zodpovedných, jama tam je uz dlhe mesiace.
02. január 2019

Peter Hudec

Dokedy máma čakať? Mesto spí od volieb, je potrebna uz zavolat celostatne media aby sa pozreli na to
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu tohto úseku cestnej komunikácie sme naplánovali na jarné obdobie 2019.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? máj 2019

Odbor dopravy a komunálnych služieb
10. február 2019

Štefan

Na ulici Vladdimíra Clementisa je prepadnutá cesta
28. marec 2019

Lubo

Uz davno mala byt zabrana a znizena rychlost pred jamou z oboch stran. Az ked sa na jamu nabehne zistite, ci Vam mozno neutrhlo tlmic ;-). Zvlast, ked v jednom pruhu pravidelne nevhodne stoji auto zasobovania a jamou uz musite prejst kvoli protiiducim vozidlam.
08. jún 2019

TOP

Uz je to hotove.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania