Výschnuté stromčeky na kopci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Július Gajarský 14. novembra 2018

Na kopci nad zástavkou autobusov na Spartakovskej ulici smerom na Sasinkovu ulicu sú vyschnuté prakticky všetky nasadené stromčeky.

15. november 2018

Micro

...budú sadiť 200 nových, takže ich pravdepodobne nahradia
15. november 2018

Účet deaktivovaný

Niekde sa stala chyba...ktovie kolko z tych 200 novonasadenych uspeje...
16. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyschnuté dreviny evidujeme a po zvážení ich postupne nahradíme novou výsadbou. Stromy na Spartakovskej ulici budú vymenené podľa možností na jeseň 2018.

Odbor dopravy a komunálnych služieb
05. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyschnuté stromy už boli odstránené.

Správa kultúrnych a športových zariadení mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania