Stojisko kontajnerov na T. Tekela

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Neriešený
meno
Martina 18. novembra 2018

Stojisko pre kontajnery je preplnené odpadkami, nedá sa tam vstúpiť. Zrejme dopomohli bezdomovci. Túto situáciu pozorujeme posledné mesiace. Foto je z 16.11. o cca 11:00.

18. november 2018

erik

Neporiadok , nedostatok smetných nádob

Neporiadok na stojisku na smetné nádoby,koše sú neustále preplnené
a všetko z nich vypadáva, odpadky sú všade naokolo.Nedostatok nádob pre také množstvo ľudí... smetiari keď vysypú kôš tak ho neupracu na miesto ,hodia ho vedľa stojiska...viď foto žltý smetiak takto ho nechali smetiari zase dnes
23. november 2018

Eva Wantulová

Dnes 23.11. som zadala rovnaky podnet na tuto temu, az potom som si vsimla tento podnet. Oslovila som p. Bročku, ten označil za zodpovednu spolocnost FCC, kontaktovala som ich dnes mailom a prilozila som tuto fotku a moju z dnesneho dna. Tiez ma ten stav velmi hneva.
25. november 2018

Eva Wantulová

Katastrofálny stav okolia smetiakov - Teodora Tekela 24

Chcela by som upozornit na katastrofalny stav okolia smetiakov na Druzbe, Teodora Tekela 24. Je to dlhodoby problem, fotografia z dnesneho dna ukazuje dlhodoby stav. Smetiari vyprazdnia kose ale zvysok nechaju tak. Kose vyberaju bezdomovci a robia takyto bordel. Nedaju sa poriadne vyniest smeti, do smeťoviska sa neda vobec vstupit, mnozia sa potkany. Kto je za to zodpovedny, ASA? Mesto? Kedy budu na Teodora Tekela 24 zapustene smetiaky? Ako mozme dovtedy tuto situaciu riesit? Vopred Dakujem Wantulová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania