Zničený chodník od koreňov stromu

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý

Nadvihnutý chodník od koreňa stromu.....

28. december 2018

HOLLYWOOD_JACK

Neriešené
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vzhľadom na koreňový systém stromu o oprave chodníka v tomto mieste neuvažujeme. Skôr sa prikláňame k jeho vybúraniu. Chodci môžu pre svoju bezpečnosť využívať povedľa vedený zjazdný chodník, ktorý bol v minulosti z tohto dôvodu už opravený.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb

Odbor dopravy a komunálnych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania